Krzysztof Kamiński

Właściciel - kierownik ośrodka.

Twórca innowacyjnych metod nauczania, które pozwolą na odkrycie Talentu do jazdy samochodem. Opracował metodykę nauczania, którą stosują wszyscy instruktorzy WYTWóRNI TALENTóW. Cierpliwość, solidność i rzetelność, to jego dewiza podczas nauczania. Uczestniczył w wielu kursach z zakresu metodologii nauczania. Posiada ogromne doświadczenie pedagogiczne oraz doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem. Posiada tytuł magistra inżyniera. Nie pali papierosów.

Ernest Figura

Instruktor, zastępca kierownika.

Instruktor posiadający najdłuższy staż w WYTWóRNI TALENTóW. Uczestnik wielu konkursów na najlepszych instruktorów w Polsce, gdzie zajmował zawsze czołowe miejsca. Dydaktyczne przygotowanie poparte studiami pedagogicznymi, wiele kursów z metodyki nauczania oraz techniki kierowania, pozwalają mu w sposób kompleksowy przygotować każdego kursanta, nie tylko do egzaminu, ale również do późniejszego kierowanie autem w każdych warunkach. Ma bardzo spokojne i pogodne usposobienie. Jest bardzo cierpliwy i zrównoważony. Kursanci po jazdach zawsze żałują, że szkolenie dobiega końca. Posiada tytuł magistra inżyniera. Nie pali papierosów.

Michał Słowiński

Instruktor.

Świat nauki jazdy nie ma przed nim żadnych tajemnic. Dzięki jego długoletniemu doświadczeniu, zgłębił wszystkie metody nauczania. Zawsze trafnie dobiera technikę nauczania do kursanta, co później procentuje pozytywnym wynikiem na egzaminie państwowym. Otwartość do ludzi pozwala mu na skuteczne przekazanie wiedzy każdemu kursantowi.

Albert Popkow

Instruktor.

Jego długoletnie doświadczenie jako instruktor nauki jazdy procentuje podczas każdej lekcji.Szkolenie prowadzone przez niego jest zawsze na najwyższym poziomie. Kursanci zawsze są zachwyceni jego sumiennością, opanowaniem oraz spokojem. Nie pali papierosów.

Radosław Kutkowski

Instruktor.

Pasjonat i entuzjasta nauki jazdy. Długoletni instruktor nauki jazdy, który cechuje się niezwykłą cierpliwością, co skutkuje bezstresowym uczestnictwem w szkoleniu. Łatwość w jaki przekazuje wiedzę, pozwala na opanowanie najbardziej złożonych zagadnień z zakresu techniki kierowania pojazdami. Ukończył wiele szkoleń i kursów doskonalenia nauki jazdy. Jego spokój i opanowani jest wielkim atutem w szkoleniu. Nie pali papierosów.

Agnieszka Słowińska

Instruktor.

Spogląda  na życie przez różowe okulary, co przekłada się na pozytywne wyniki szkolenia oraz ma znaczący wpływ na jego końcowy efekt podczas egzaminu państwowego. Dzięki swojej pogodzie ducha, każda osoba w jej towarzystwie czuję się komfortowo, a prowadzone przez nią szkolenie zawsze przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze. Nie pali papierosów.

Jacek Mazur

Instruktor.

Jego wiedza z zakresu techniki kierowania pojazdem oraz przepisów ruchu drogowego pozwala na bezstresowe nauczanie. Potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości, które mogą wyniknąć podczas nauczania. Interesuje się psychologią i pedagogiką, co ma wpływ na jakość prowadzonych przez niego zajęć. W wolnych chwilach zajmuję się fotografią – wszystkie zdjęcia na stronie WYTWóRNI TALENTóW są jego autorstwa. Posiada tytuł magistra, ukończył również studia podyplomowe. Nie pali papierosów.

Leszek Jankowski

Instruktor - wykładowca.

Dzięki pedagogicznemu wykształceniu, każda lekcja z nim staje się przyjemnością. Potrafi jasno i zrozumiale połączyć teorię z praktyką. Doskonale nawiązuje kontakt z każdym kursantem, także dlatego, że ma łagodne i przyjazne usposobienie. Jego pasją oprócz nauczania jest jazda konna.
Posiada tytuł magistra.
Nie pali papierosów.

Kamil Pruski

Instruktor.

Piętnastoletnie doświadczenie w pracy jako instruktor nauki jazdy owocuje szkoleniem na najwyższym poziomie. Potrafi wyjaśnić każdy przepis i manewr tak, że nauka zamienia się w czystą przyjemność i satysfakcję z osiągania kolejnych umiejętności. A to wszystko w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Jego zaangażowanie i profesjonalizm pomogą zdać egzamin państwowy każdemu kursantowi, ale co więcej, pozwolą czerpać radość z komfortu prowadzenia auta, długo po zdanym egzaminie.
Nie pali papierosów.

Katarzyna Czerwiec

Biuro.

Zapisz się na kurs

Pozwól nam zostać twoją szkołą nauki jazdy!