Krzysztof Kamiński

Właściciel - Kierownik ośrodka.

Twórca innowacyjnych metod nauczania, które pozwolą na odkrycie Talentu do jazdy samochodem. Opracował metodykę nauczania, którą stosują wszyscy instruktorzy WYTWóRNI TALENTóW. Cierpliwość, solidność i rzetelność, to jego dewiza podczas nauczania. Uczestniczył w wielu kursach z zakresu metodologii nauczania. Posiada ogromne doświadczenie pedagogiczne oraz doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem.
Posiada tytuł magistra inżyniera.
Nie pali papierosów.

Rafał Szalkowski

Absolwent studiów wydziału nauczycielskiego. Jego wykształcenie pedagogiczne pozwala mu na przekazanie nawet najbardziej złożonych tematów, w prosty i przejrzysty sposób. Na codzień interesuje się informatyką stosowaną.
Posiada tytuł magistra.
Nie pali papierosów.

Albert Popkow

Jego długoletnie doświadczenie jako instruktor nauki jazdy procentuje podczas każdej lekcji.Szkolenie prowadzone przez niego jest zawsze na najwyższym poziomie. Kursanci zawsze są zachwyceni jego sumiennością, opanowaniem oraz spokojem.
Nie pali papierosów.   

Ernest Figura

Instruktor posiadający jeden z najdłuższych staży w WYTWóRNI TALENTóW. Uczestnik wielu konkursów na najlepszych instruktorów w Polsce, gdzie zajmował zawsze czołowe miejsca. Dydaktyczne przygotowanie poparte studiami pedagogicznymi, wiele kursów z metodyki nauczania oraz techniki kierowania, pozwalają mu w sposób kompleksowy przygotować każdego kursanta, nie tylko do egzaminu, ale również do późniejszego kierowanie autem w każdych warunkach. Ma bardzo spokojne i pogodne usposobienie. Jest bardzo cierpliwy i zrównoważony. Kursanci po jazdach zawsze żałują, że szkolenie dobiega końca. Posiada tytuł magistra inżyniera. Nie pali papierosów.

Michał Słowiński

Świat nauki jazdy nie ma przed nim żadnych tajemnic. Dzięki jego długoletniemu doświadczeniu, zgłębił wszystkie metody nauczania. Zawsze trafnie dobiera technikę nauczania do kursanta, co później procentuje pozytywnym wynikiem na egzaminie państwowym. Otwartość do ludzi pozwala mu na skuteczne przekazanie wiedzy każdemu kursantowi.

Radosław Kutkowski

Pasjonat i entuzjasta nauki jazdy. Długoletni instruktor nauki jazdy, który cechuje się niezwykłą cierpliwością, co skutkuje bezstresowym uczestnictwem w szkoleniu. Łatwość w jaki przekazuje wiedzę, pozwala na opanowanie najbardziej złożonych zagadnień z zakresu techniki kierowania pojazdami. Ukończył wiele szkoleń i kursów doskonalenia nauki jazdy. Jego spokój i opanowani jest wielkim atutem w szkoleniu.
Nie pali papierosów.

Jacek Mazur

Jego wiedza z zakresu techniki kierowania pojazdem oraz przepisów ruchu drogowego pozwala na bezstresowe nauczanie. Potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości, które mogą wyniknąć podczas nauczania. Interesuje się psychologią i pedagogiką, co ma wpływ na jakość prowadzonych przez niego zajęć. W wolnych chwilach zajmuję się fotografią – wszystkie zdjęcia na stronie WYTWóRNI TALENTóW są jego autorstwa.  
Posiada tytuł magistra, ukończył również studia podyplomowe.
Nie pali papierosów.

Katarzyna Soczówka

Z zamiłowania motocyklistka i instruktor nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje ją cierpliwość, empatia i opanowanie.
Uczestniczka wielu kursów doskonalenia techniki jazdy.
Posiada wykształcenie wyższe.

Rafał Łapka

Dzięki pedagogicznemu wykształceniu, każda lekcja z nim staje się przyjemnością. Potrafi jasno i zrozumiale połączyć teorię z praktyką. Doskonale nawiązuje kontakt z każdym kursantem także dlatego, że ma łagodne i przyjazne usposobienie. Jego pasją oprócz nauczania jest muzyka, gra na wielu instrumentach.
Posiada tytuł magistra.
Nie pali papierosów.

Agnieszka Słowińska

Spogląda  na życie przez różowe okulary, co przekłada się na pozytywne wyniki szkolenia oraz ma znaczący wpływ na jego końcowy efekt podczas egzaminu państwowego. Dzięki swojej pogodzie ducha, każda osoba w jej towarzystwie czuję się komfortowo, a prowadzone przez nią szkolenie zawsze przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze.
Nie pali papierosów.

Zapisz się na kurs

Pozwól nam zostać twoją szkołą nauki jazdy!