Napisz opinię

Maciek

Pierwszą sprawą są wykłady, który prowadzi miły pan w zabawny sposób, dzięki czemu mnóstwo przydatnych informacji zostaje w głowie. Druga jazdy, których instruktorem był p. Jacek. Uwierzcie gość zna się na swojej robocie: ma indywidualne podejście do każdego, CIERPLIWOŚĆ, udziela mnóstwa uwag przydatnych po egzaminie. Trzecia sprawa, to przestępna cena, miła pani w biurze, która zawsze częstuje herbatką i miła atmosfera panująca na kursie. Praktykę i teorię zdałem za pierwszym razem. PRZYPADEK? NIE SĄDZĘ!!

 

Martynka

Profesjonalna szkoła jazdy! Miałam przyjemność spędzić 30h z instruktorem Ernestem
i musze przyznać, że to wspaniały człowiek. Świetne podejście do ucznia, bezstresowa nauka i jakże miła atmosfera. Dużo śmiechu i żartów nie zapominając oczywiście
o nauce. Atmosfera zawsze rozładowana także zero jakiegokolwiek stresu. Jazdy
z Ernestem to czysta przyjemność. Z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnych jazd i aż żal mi je było kończyć. Serdecznie polecam!

 

Michał

Najlepsza szkoła jazdy w Radomiu! Profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego, prawko zdałem za pierwszym razem.:) Polecam instruktora Jacka;)

 

Karolina

Witam wszystkich. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę jazdy!!! Jacek Mazur to najlepszy instruktor, jakiego mogłam spotkać. Profesjonalnie i rzetelnie tłumaczył mi wszystko, krok po kroku. Były wzloty i upadki, ale prawdziwy profesjonalista potrafi zmotywować do pozytywnego myślenia. Nawet mylenie przeze mnie kierunków lewo – prawo – po pewnym czasie odeszło w zapomnienie. Luźna atmosfera podczas jazd, trochę śmiechu, nauka przez wyrobienie dobrych nawyków… Dobre porady, świetna atmosfera, zero stresu, miły instruktor…to właśnie Wytwórnia talentów!!!!! Szkołę polecił mi szwagier i nie żałuję!!!! POLECAM!

 

Maciek

Profesjonalna szkoła jazdy! Wspaniałe przygotowanie do egzaminu teoretycznego przez Pana Grzegorza atmosfera na wykładach super, miło sympatycznie wesoło! Jeśli chodzi o przygotowanie praktyczne, instruktorzy z długoletnim doświadczeniem przygotują profesjonalnie do egzaminu. Współpraca z Panem Albertem, Ernestem oraz Grzegorzem przebiegała bardzo dobrze ich doświadczenie pozwoliło mi zdać egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem! Polecam WYTWÓRNIE TALENTÓW WSZYSTKIM TYM, CO CHCĄ NAPRAWDĘ NAUCZYC SIĘ JEŹDZIC!

 

Aleksandra Mamba Jabłońska

Moim instruktorem był Ernest, nie sądziłam, że mogę trafić na takiego super i człowieka i instruktora, co dla mnie najważniejsze to to, że atmosfera na jazdach zawsze była luźna, umieliśmy pożartować, porozmawiać na każdy temat a razem z tym również się uczyć, i to cenie, bo nie ma to jak profesjonalizm wraz z poczuciem humoru, zaś na teorii u Pana Grzegorza było zawsze kupę śmiechu, a co najlepsze, mogliśmy wymieniać się swoimi zdaniami oraz pytać i zawsze uzyskiwaliśmy odpowiedź, atmosfera była niezapomniana w wynikiem tego cudownego kursu w tej szkole jest zdany egzamin teoretyczny za pierwszym razem na 72pkt oraz egzamin praktyczny zdany oczywiście również za pierwszym razem z jednym błędem tylko, ale to ze stresu na górce nie zgasła mi kontrolka a za tydzień już odbieram mój dokument, także jestem królową szos dzięki Wytwórni Talentów! Pozdrawiam;))))

 

Katarzyna

Jeśli rozpocząć przygodę z prawem jazdy to tylko w Wytwórni Talentów. Pełen profesjonalizm w przemiłej atmosferze. Wspaniali instruktorzy. Miałam przyjemność jeździć z Tomkiem, Panem Krzysztofem i Ernestem. Charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, w naukę jazdy wkładają dużo wysiłku i serca, są bardzo elastyczni, dostosowują się do kursanta, naprawdę im zależy, aby rzetelnie przygotować ucznia do zdania egzaminu. Ernest dodatkowo rozbraja człowieka poczuciem humoru i bardzo przyjaznym usposobieniem. Zawsze będę miło wspominać te jazdy i bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do tej szkoły. Rozmawiałam z koleżankami, które robiły kurs w innych szkołach, nie ma porównania! Wytwórnia jest najlepsza! Wszystkim instruktorom dziękuje z całego serca i szczerze ich polecam.

 

Michał Kozienice

Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Profesjonalne nauczanie, w bardzo miłej atmosferze… TEORIA oraz PRAKTYCZNY za 1 razem: D… Polecam Jacka Mazura i dziękuje serdecznie za perfekcyjna naukę:)

 

Klaudia

Wytwórnia Talentów to najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać, bardzo się cieszę, że właśnie tam zaczęłam uczyć się jeździć samochodem od postaw aż do zdania egzaminu;) polecam Pana Jacka! Ma doskonałe podejście do każdego kursanta, nawet do najcięższych przypadków 😀 i świetne poczucie humoru dzięki czemu nauka jazdy to sama przyjemność i dobre nawyki szybko zapadają w pamięć 😉 GORĄCO POLECAM!

 

Jarek

Jacek -polecam gość godny polecenia. Cierpliwość to jego największy atut. Ja nie wierzyłem w siebie tak mocno, jak on we mnie:) Zdałem 18.04.2013.Polecam gorąco tą szkołę.

 

Norbert

Fajna szkoła jazdy. Kadra ma profesjonalne podejście do ucznia. Żaden z instruktorów nie tworzy bariery w relacjach z uczniem. Szczególnie Pan Jacek, z którym przesiedziałem 30 godzin w samochodzie i mogłem porozmawiać na każdy temat ( w szczególności o wojsku i sporcie). Dzięki tej szkole naprawdę odkryłem swój talent do jazdy :p. Gorąco polecam tę szkołę:)

 

Justyna P.

Wytwórnia Talentów to najlepsza szkoła jazdy. Wiem, bo sama tam uczyłam się jeździć. Instruktor Jacek jest super. Dzięki niemu mam prawko. Naprawdę im zależy by dobrze wyszkolić przyszłych kierowców. Bardzo, bardzo polecam.

 

Adrian

Miałem wykupowane kilka godzin w tej szkole jazdy, na prawdę jedna z nielicznych szkół, na którą warto zwrócić uwagę. Profesjonalna kadra nauczycieli, z instruktorem można porozmawiać, pośmiać się i dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy – I wchodzi szybko w pamięć przy dobrej atmosferze, żałuję tylko, że nie robiłem całego kursu, a tylko brałem dodatkowe godziny przed egzaminem. Polecam!:)

 

Gosia

Super szkoła jazdy, przemiły instruktor, Pan Krzysztof. Ogromna wiedza, poczucie humoru, po prostu rewelacja…Żałuję tylko tego, że nie robiłam kursu w tym ośrodku tylko dokupiłam jazdy doszkalające… Ale było warto, szkoła warta polecenia.

 

Martyna

Podziękowania dla Wytwórni Talentów;) polecam wszystkim wyśmienita obsada, prawdziwa WYTWÓRNIA TALENTÓW instruktorzy maja duże poczucie humoru, ale i duża wiedzę, którą przekazują kursantom. Polecam Pana Jacka —> pozdrowionka;)

 

Daria

Z Panem Krzysztofem jeździłam zanim jeszcze powstała Wytwórnia Talentów. Polecił mi Go mój narzeczony ( też uczył się jeździć z Panem Krzysiem). Jazdy wspominam i będę wspominała do końca życia, gdyż jest to najlepszy instruktor na świecie, zdałam za pierwszym razem, z resztą tak jak większość kursantów Pana Krzysztofa:) Ze stoickim spokojem i wytrwałością dokładnie tłumaczy krok po kroku.. Dziękuje Panie Krzysztofie za znakomitą naukę i technikę jazdy samochodem oraz miłą atmosferę w czasie nauki:) Polecam mojego instruktora wszystkim moim znajomym, i mogę Wam zapewnić, że WYTWÓRNIA TALENTÓW to DOBRY WYBÓR! Polecam!!:)

 

Angelika

Jednym z moich najlepszych wyborów, które dokonałam była decyzja o zrobieniu prawka, (z czego zawsze śmiałam się i mówiłam wszystkim, że ja nigdy nie nauczę się jeździć). Wybrałam wytwórnię talentów, ponieważ słyszałam o niej same bardzo dobre opinie:) a jeszcze lepsze o instruktorach tego ośrodka nauki jazdy:) Moim instruktorem był Tomek:) Jemu bardzo dziękuję i zawdzięczam to, że z tak ogromną cierpliwością i życzliwością nauczył mnie wszystkiego od podstaw: D kompetentny, zawsze punktualny, miły, a przede wszystkim tak jak już wcześniej wspomniałam niesamowicie cierpliwy (ani razu nawet nie krzyknął: P) Miałam tez przyjemność jeździć z Panem Krzysztofem i Panem Ernestem:) Godziny spędzone z każdym z tych Panów, to na prawdę sama przyjemność:) Z całą odpowiedzialnością każdemu zawsze polecę tylko Wytwórnię Talentów:) Pozdrawiam:)

 

Katarzyna

Super to za mało bardzo super szkoła jazdy niema takiej w RADOMIU INSTRUKTORZY BARDZO MILI PAN RAFAL JEST CIERPLIWY MOZNA Z NIM JEZDZIC DNIAMI I NOCAMI

 

Ewa

Super szkoła, poleciłabym ją każdemu, (zwłaszcza, kto boi się usiąść za kierownicą). Instruktor – Rafał – sprawił, że nie tylko przezwyciężyłam lęk przed samochodem, ale doskonale wszystkiego nauczył i cierpliwie wszystko wyjaśniał, tak, że wręcz pokochałam jadę autem. Instruktorzy prześwietni, mili, rzeczowi, cierpliwi i kompetentni.

 

Ula

Moim “nauczycielem” był Pan Krzysztof i lepiej trafić nie mogłam…..w ogóle szkoła jest super fajna, jeździsz, kiedy chcesz, skąd chcesz, odwiozą, dobra cena, czas jazdy wykorzystany na maxa, czego tu więcej chcieć? Ja jestem b. zadowolona i już nie mogę się doczekać swojego auta żeby pojeździć a nie umiałam prawie nic. Zdałam za pierwszym razem i w ogóle zero stresu na praktycznym:) Pewnie pozostali instruktorzy też są świetni, ale ja polecam P. Krzysztofa, to cierpliwy i mega pozytywny człowiek……. po drugich jazdach wierzysz, że zdasz, niesamowite, pozdrawiam serdecznie całą ekipę WT.

 

Marta

Super szkoła nauki jazdy, polecam ją gorąco. Zdałam za pierwszym razem:):):)

 

Mariusz

Polecam Rafała Łapkę, spokojny, cierpliwy i sympatyczny gość, jazdy w miłej atmosferze, można się pośmiać i pogadać, nawet nie ma jak się zestresować jadąc obok niego: D ogólnie od Wytwórni emanuje profesjonalizm, nie wahałbym się nawet chwili, gdybym miał znowu wybierać szkołę jazdy: D P.S. Zdałem za pierwszym razem, Pan Rafał wszystkiego mnie nauczył perfekcyjnie:)

 

Martyna

Ośrodek ten został mi polecony i ogromnie cieszę się, że zdecydowałam się na kurs właśnie w nim. O instruktorze, którego przydzieliła mi szkoła mogę powiedzieć wiele dobrego. Cierpliwość, którą się wykazał była dla mnie bezcenna. Egzamin zdałam za drugim podejściem. Dziękuje Wytwórni i Rafał Łapka!:D

 

Edyta

Rafał był moim instruktorem jest to wspaniały, cierpliwy, życzliwy, wyrozumiały facet:), który tyle godzin ze mną wytrzymał i dotrwał do końca (ostatnie godziny były niestety dzisiaj: (): D Rafał nauczyłeś mnie tylu rzeczy, dzięki Tobie przełamałam wszelkie bariery na drodze, przede wszystkim nauczyłeś mnie wszystkiego, czegoś, o czym nie miałam zielonego pojęcia: D Dzięki Tobie i Wytwórni Talentów wiem, że nadaję się na kierowcę: D Polecam wszystkim, Oni wiedzą jak nauczyć kogoś jeździć. Spokój, opanowanie, skupienie…to podstawa !!!!dziękuje raz jeszcze :DD

 

Monika

Bardzo się cieszę, że wybrałam Wytwórnię Talentów. To JEDYNA SZKOŁA w Radomiu, która naprawdę oferuje kursantom pełen profesjonalizm, życzliwość i wysoką kulturę jazdy, a na to zwracałam szczególną uwagę. Jeździłam z Jackiem-to super instruktor, perfekcyjny, rzeczowy, wyrozumiały i z poczuciem humoru, nauczył mnie bezpiecznej, defensywnej i dynamicznej jazdy, więc na egzaminie nie miałam żadnych problemów, aby przekonać egzaminatora do swoich umiejętności. Miałam przyjemność jeździć także z Rafałem-to były tylko trzy godziny, ale wystarczyły, by pokazał się, jako świetny instruktor, a do tego oaza łagodności i spokoju:) BARDZO JESTEM WDZIĘCZNA JACKOWI I RAFAŁOWI-DZIĘKI WAM NAPRAWDĘ ODKRYŁAM TALENT DO JAZDY:) Wszystkich zachęcam, aby robili kurs na prawko w Wytwórni Talentów! Żadnego ryzyka, same korzyści, a instruktorzy czyste złoto!!!Pozdrawiam:)))

 

Magda

Szkołę mogę polecić z czystym sumieniem, satysfakcja gwarantowana!:)

 

Anna

Bardzo!!! Mili i kompetentni instruktorzy. Polecam wszystkim.

 

Klaudia

Miałam przyjemność jeździć z Panem Krzyśkiem i Ernestem, wielkie ukłony w ich stronę. Gwarantuje, że takiej atmosfery nie będzie nigdzie, a swoje przeszłam. Odpowiedni ludzie, na odpowiednim miejscu. Dziękuje bardzo.:)

 

Ewa

Wytwórnia Talentów to bez wątpienia najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w całym Radomiu, a wszystkie inne po prostu przy nim padają!!!!Począwszy od bardzo miłej obsługi w biurze przez przesympatyczną Panią. Cała ekipa Wytwórni jest fenomenalna, ale dla mnie i tak najlepszym instruktorem pod słońcem jest Tomek Kamiński, który był tak bardzo wytrwały, szczególnie na samym początku, baaardzo miły, zero krzyków, nerwów, wszystko mi wyjaśniał krok po kroku, spokojnie, i zawsze godziny jazd rozpisywał tak, aby mi pasowało, i nie mogę nie dodać, że przy tym jest bardzo młody i przystojny:)!!Po prostu CUD, MIÓD i ORZESZKI:), dlatego polecam bardzo gorąco wszystkim TYLKO ten ośrodek i TYLKO tych instruktorów, bo nigdzie indziej takich nie znajdziecie:):):) po prostu zdacie prawko za pierwszym razem:): D

 

Karolina SSs.

A więc, Pana Krzysztofa poznałam wcześniej niż Wytwórnia Talentów, ale fakt jest faktem!. Zdałam za pierwszym razem, a kurs przechodziłam w przemiłej atmosferze, i w zapewnieniach, że uczę się u samego Mistrza: P. Myślę, że Wytwórnia Talentów to doskonała inwestycja!!. Polecam ją na własną odpowiedzialność:-). Pozdrawiam:-).

 

Damian

Super szkoła jazdy! Świetne podejście do klienta, miła atmosfera podczas kursu, zero stresu. Jestem mega zadowolony, zdałem za pierwszym razem w dzień swoich 18 urodzin.:) Jazdy będę wspominał bardzo dobrze, pozdrawiam Pana Krzysztofa i gorąco polecam całą ekipę Wytwórnii Talentów!

 

Marta

Z Panem Krzysztofem jeździłam zanim jeszcze powstał Wytwórnia Talentów, nie zmienia to jednak faktu, że zawsze będę bardzo miło wspominać godziny spędzone na nauce jazdy i luźniejszych pogawędkach:) Bezstresowo, miło, grzecznie:) Gorąco polecam:)

 

k…

Najlepsza szkoła jazy pod słońcem!!!:) Takich instruktorów nie ma nigdzie:) gorąco polecam!!:):)

 

Juliiii

Super szkoła jazdy. Polecam naprawdę. Pan Jacek jest świetnym instruktorem! Nigdzie w Radomiu takiego nie znajdziecie. Wszystko wyjaśni spokojnie, perfekcyjne podejście do kursanta. Z takim instruktorem można konie kraść! 🙂

 

Marzena

Bardzo mili instruktorzy oraz miła atmosfera z przyjemną nauką jazdy. Polecam serdecznie wszystkim przyszłym kursantom i kursantkom .;P;D

Zapisz się na kurs

Pozwól nam zostać twoją szkołą nauki jazdy!